Odtahová a silniční služba NONSTOP

Jsme tu pro vás NONSTOP

Poskytujeme NONSTOP asistenční a odtahovou službu a to především v Brně, ale můžeme za vámi přijet do všech koutů České Republiky nebo i EU.

Přepravujeme osobní a dodávková vozidla. Zvládneme také přepravu různých strojů (i zemědělských) a pracovních plošin. Zajistíme pro vás odtah kamionů a autobusů.

Mimo to nabízíme asistenční služby a pomůžeme vám při jakékoliv nepříjemné situaci, která vás na silnici potká.

Fotogalerie

Bližší informace

Poskytujeme NONSTOP asistenční služby a zaměřujeme se také na přepravu vozidel nebo různých strojů. Zvládneme přepravit až 4 auta najednou. Mimo to pro vás zajistíme odtah kamionů a autobusu

Mimo to poskytujeme široké spektrum asistenčních služeb a to například vyproštění havarovaných vozidel, vyčerpání špatně natankovaného paliva, nouzové otevření vozidel.

Vaše odtažené vozidlo můžeme opravit, pokud to situace dovoluje, tak přímo na místě (pneu a podobně), jinak v naší dílně. Po telefonické domluvě pro vás bude autoservis a pneuservis připravený NONSTOP Zajistíme pro vás NONSTOP opravu kamionů. Obstaráme také likvidaci pojistných událostí a v případě nutnosti také ekologickou likvidaci autovraků.

Využijte také naši půjčovnu automobilů a dodávek


Odtahová služba Brno, odtahová služba Kuřim, odtahová služba Slávkov u Brna, odtahová služba Blansko, odtahová služba Hustopeče, odtahová služba Rosice, odtahová služba Židlochovce, odtahová služba Pohořelice a další.

Zajišťujeme přepravu osobních i dodávkových vozidel v rámci Brna za bezkonkurenční cenu.

V případě poruchy Vám zajistíme školeného technika, který Vám v případě nouze je schopen pomoci i na místě poruchy, ať už s nastartováním vozidla nebo s řešením dopravní nehody.

Pokud máte zájem o převoz vozidla na delší vzdálenosti, ať už po ČR nebo mimo ni, jsme schopni se přizpůsobit Vašim požadavkům, jak časovým, tak i finančním!

Nabízíme doprovod asistenčního vozidla u nadměrného nákladu.